«  Березень 2024  »

Намісник монастиря

Ієромонах Діонісій (Васильєв)

В миру: Васильєв Євгеній Вікторович, народився 13 вересня.

Світська освіта: Школа гімназія №32 м. Полтави

ПТУ №21 ім.Чипіги м. Полтави (Кухар, кондитер 3-го розряду)

Духовна освіта: Колегія Патріарха Мстислава м.Харків УАПЦ

Житомирська духовна семінарія

Київська Богословська Православна Академія (КПБА)

В 2009 році залишивши світ, приїхав на несення послуху в Свято-Покровський чоловічий монастир Житомирської єпархії УПЦ КП, де був призначений виконуючим обов»язки благочинного. 05 червня був рукоположений в сан диякона Викокопреосвященнішим архієпископом Житомирським і Овруцьким Ізяславом (Каргою). 11 листопада 2009 року був рукоположений в сан ієрея і архієрейським наказом призначений виконуючим обов’язки намісника монастиря в якому служив і ніс послух, а також настоятелем двох православних парафій с.Білки і с.Мохначка. 17 серпня 2010 року був пострижений в малу схиму з ім’ям – Діонісій (постриг звершив владика Ізяслав (Карга)). В цей же день призначений намісником монастиря.

За час служіння в монастирі був нагороджений набедреником, камилавкою і золотим наперсним хрестом (за значний внесок в розбудову монастиря, а також поширення Української Православної Церкви Київського Патріархату на Житомирщині)

В даний час займаюся відновленням старовинного храму, реконструкцією братського корпусу та інших монастирських будівель. Духовно опікуюся монастирем і  двома православними парафіями, маю не велику недільну школу. Займаюся просвітницькою і письменницькою діяльностями, неодноразово друкувався в різній українській і білоруській періодиці, в 2010 році був надрукований в альманасі полтавських письменників «Острови-3». Готуюся до видання власної збірки віршів.  Навчаюся на заочному секторі магістратури в КПБА.