Субота
«  Серпень 2012  »

Головна » 2012 » Серпень » 31 » День тезоіменитства намісника монастиря.
День тезоіменитства намісника монастиря.

17 серпня, свій день тезоіменитства відзначив намісник монастиря о. Діонісій (Васильєв)

о. Діонісій ( в миру Васильєв Євгеній Вікторович) у 2009 році залишивши світ, приїхав на несення послуху в Свято-Покровський чоловічий монастир Житомирської єпархії УПЦ КП, де був призначений виконуючим обов»язки благочинного. 05 червня був рукоположений в сан диякона Викокопреосвященнішим архієпископом Житомирським і Овруцьким Ізяславом (Каргою). 11 листопада 2009 року був рукоположений в сан ієрея і архієрейським наказом призначений виконуючим обов’язки намісника монастиря в якому служив і ніс послух, а також настоятелем двох православних парафій с.Білки і с.Мохначка. 17 серпня 2010 року був пострижений в малу схиму з ім’ям – Діонісій (постриг звершив владика Ізяслав (Карга)). В цей же день призначений намісником монастиря.

За час служіння в монастирі був нагороджений набедреником, камилавкою і золотим наперсним хрестом (за значний внесок в розбудову монастиря, а також поширення Української Православної Церкви Київського Патріархату на Житомирщині)

За період перебування в с.Білки, о.Діонісій зробив дуже багато: всими своїми силами намагається відбудувати старовинну церкву, реконструювати будівлі монастиря, зібрати біля себе гурт однодумців. які б допомогли йому у цій не легкій справі. Люди котрі бачать старання отця-настоятеля всими своїми можливостями допомагають йому у цій не легкій справі. "Він зробив значний ремонт в церкві, відновив старі  закинуті приміщення, котрі переобладнав під братські корпуси, займається благоустроєм монастирської території, ландшафтним дизайном. Переобладнав одну з кімнат братського корпусу під клас для недільної школи. Зараз активно займається китихизацією молоді і дорослого населення, проводить лекції, повчальні ігри, екскурсії та паломництва. Отець Діонісій, настільки мудра і працелюбна людина, що дивлячись на нього хочеться жити, вірити, надіятися на щасливе майбуття. Віримо що зусиллями отця монастир досягне значного розвитку і шанування від людей, адже ця енергійна молода людина за короткий час змогла підняти все з руїн і вселити в серця людей віру. надію, а головне - щиру християнську любов" - зазначили мешканці села.

о.Діонісій займаєтьсяся просвітницькою і письменницькою діяльностями, неодноразово друкувався в різній українській і білоруській періодиці, в 2010 році був надрукований в альманасі полтавських письменників «Острови-3». Готується до видання власної збірки віршів.  Навчаюся на заочному секторі магістратури в КПБА (Київська Православна Богословська Академія), хоча уже має три диплома бакалавра богослів"я. Створив сайт монастиря, бере участь в багатьх обговореннях на форумах і пише богословсько-догматичні статті на різних інтернет порталах.

Поздоровити отця, завітало багато гостей з різних областей України, духовенство, жителі села і місцева влада.
      В церкві відбувся молебень до семи отроків ефеських і святкова монастирська трапеза.
      Вітаємо від імені відвідувачів сайту, і ми Преподобного отця Діонісія і бажаємо йому Многії і благії літа

Прес-служба Свято-Покровського чоловічого монастиря.

Переглядів: 1225 | Додав: Dionisij | Рейтинг: 5.0/1